Bugün bir arama talep edin  

TOUGHBOOK ile daha
fazlasını yapmak için
zaman kazanın

Mobil iş gücünün hedeflerine daha hızlı ulaşmasına yardım etmede dünya lideri

Bazen iş gününde saatlerin yetmediğini hissedersiniz.

Panasonic TOUGHBOOK cihazları ile daha fazlasını yapmak için zaman kazanın.

Faydalanacağınız alanlar:

Piyasadaki en düşük arıza oranları ile daha fazla güvenilirlik*

Üretkenliği arttıran entegre uygulamalar

EDaha az çalışmama süresi için uzatılmış pil ömrü

Aşağıdaki formu doldurduğunuzda Panasonic Müşteri Yöneticinizin sizinle TOUGHBOOK ile üretkenliği nasıl geliştirebileceğiniz hakkında görüşmek üzere iletişime geçecektir.


Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve ilginizi çekeceğini düşündüğümüz gelişmeler hakkında e-posta/posta/telefon yoluyla bilgi almak için Toughtalk Topluluğu'na katılın†

BU FORMU GÖNDEREREK GİZLİLİK POLİTİKAMIZI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ‡

Alternatif olarak bizi
0216 709 27 24 numaralı telefondan arayın.

Mobil çalışanlar için verimlilik ve işler için harcanan süre, onları yavaşlatmayan veya tamamen yüzüstü bırakmayan teknolojiye sahip olmaya bağlıdır.

TOUGHBOOK desteği: Kamu Hizmetleri TOUGHBOOK desteği: Ulaştırma TOUGHBOOK desteği: Acil Durum Hizmetleri TOUGHBOOK desteği: Perakende

Doğru mobil teknolojiyle ekibinizin tamamı daha fazlasını yapacak zamanı bulabilir.

Panasonic TOUGHBOOK bu teknolojiyi sağlar. Dayanıklı mobil bilgi işlem alanında dünya lideri olarak, en zorlu ortamlarda bile farklı sektörlerde ve görevlerde bulunan mobil çalışanların ihtiyaçlarına uygun ürünleri ve sistemleri geliştirme konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahibiz.

Ergonomiye, tasarıma, işlevselliğe ve desteğe odaklanarak kusursuz çalışma, en düşük kesinti süresi ve yüksek verimlilik için güvenebileceğiniz cihazları sunuyoruz. Mobil bilgi işlem alanında en düşük endüstriyel arıza oranlarını sunan cihazlarda benzersiz ve zaman kazandıran özelliklerimizle her zaman bir adım önde olun*.

Hayatı kolaylaştırır.

TOUGHBOOK cihazları, iş gücüne daha fazlasını yapmak için zaman kazandırır. Yenilik için zaman. Üretim için zaman. Mükemmele ulaşmak için zaman. Ve iş gününün sonunda arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirmeniz için zaman kazandırır.

Kullanıcıların TOUGHBOOK ile daha fazlasını nasıl yapabileceğini izleyin

TOUGHBOOK cihazları çalışanların hedeflerine daha hızlı ve daha kolay ulaşmalarına tam olarak nasıl yardım eder?

TOUGHBOOK cihazlarının temel zaman kazandıran özelliklerini keşfetmek için yeni tanıtım yazımızı indirin ve ürünlerimizin ve çözümlerimizin mobil iş gücündeki verimliliği nasıl dönüştürdüğünü görün.

TANITIM YAZISINI İNDİRİN

† Toughtalk Topluluğu nedir?

Toughtalk Topluluğu dayanıklı tüm ürünler için bilgi kaynağınızdır. Bir üye olarak en yeni ürün lansman bilgileri, videolar, başarı hikayeleri, resmi raporlar, sektörel görüşler, üç aylık haber bültenleri, basın bültenleri, etkinlik ve web semineri davetiyeleri ve teknoloji güncellemelerinden yararlanacaksınız, hepsi doğrudan size ücretsiz olarak gönderilecektir!

* 2017 IDC tanıtım yazısı “Pay Now, Save Later” ve 2017 VDC tanıtım yazısı “Beyond the Device”: Evaluating the Solutions Capabilities of Leading Rugged Mobile Computing Vendors”taki bulgulara dayanmaktadır

** Panasonic TOUGHBOOK, Panasonic Marketing Europe GmbH'nin bir bölümü olan Panasonic System Communications Company Europe şirketinin bir iş bölümüdür

‡ gizlilik politikamız

‡ Not: İletişim bilgilerinizi vererek bize duyduğunuz güvene değer veriyoruz ve gizliliğinizi koruma ihtiyacınızı güçlü bir şekilde hissediyoruz. Sağladığınız tüm kişisel bilgiler gizlilik politikamız kapsamında ele alınacaktır.

intel logo

Intel, the Intel logo, Intel Core, Intel vPro, Core Inside and vPro Inside are trademarks of Intel Corporation in the U.S. and/or other countries.