TOUGHTALK COMMUNITY
Vychutnávajte si najnovšie správy a ďalšie informácie o zariadeniach TOUGHBOOK – doručované priamo vám
Ak nechcete zmeškať žiadne novinky o odolných zariadeniach od spoločnosti Panasonic, teraz máte príležitosť. Zaregistrujte sa a pridajte sa ku komunite Toughtalk – vášmu zdroju všetkých informácií o odolných zariadeniach, kde nájdete aj:
  • Videá
  • Prípadové štúdie
  • Biele knihy
  • Názory odvetvia
  • Štvrťročné bulletiny
  • Tlačové správy
  • Pozvánky na podujatia a webináre
  • A novinky z oblasti technológií!
To všetko zdarma priamo do vašej schránky doručenej pošty!
Ak sa chcete pridať k našej komunite, stačí vyplniť formulár a potvrdiť, že chcete dostávať aktuality o zariadeniach TOUGHBOOK*. My potom zaistíme, aby ste nič nepremeškali, a budeme vám odosielať všetky požadované informácie ihneď, ako budú k dispozícii.

Nemusíte sa obávať, nebude toho veľa. Včasné a užitočné informácie vám budeme zasielať, len ak budú pre vás relevantné. Odber noviniek môžete, samozrejme, kedykoľvek zrušiť.
*Poznámka:  Ceníme si dôveru, ktorú nám poskytnutím svojich kontaktných údajov prejavujete, a sľubujeme, že vaše osobné údaje budeme chrániť. Všetky poskytnuté osobné údaje sa budú spracúvať v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov.

Panasonic TOUGHBOOK je obchodná divízia spoločnosti Panasonic System Communications Company Europe, ktorá je divíziou spoločnosti Panasonic Marketing Europe GmbH.

† Komunita Toughtalk je váš zdroj všetkých informácií o odolných zariadeniach. Ako člen budete dostávať najnovšie informácie o uvádzaní nových produktov na trh, videá, prípadové štúdie, biele knihy, názory odvetvia, štvrťročné bulletiny, tlačové správy, pozvánky na podujatia a webináre, ako aj novinky z oblasti technológií – a to všetko zdarma!
Odoslaním tohto formulára vyjadrujete súhlas s účasťou na aktivitách komunity Toughtalk, prostredníctvom ktorej budete e-mailom, poštou alebo telefonicky dostávať informácie o našich produktoch a službách, ako aj informácie, ktoré by vás podľa nášho názoru mohli zaujímať.†

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi pravidlami ochrany osobných údajov*