TOUGHTALK COMMUNITY
Otrzymuj najnowsze wiadomości i opinie na temat urządzeń TOUGHBOOK — wysyłane bezpośrednio do Ciebie
Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości na temat urządzeń Panasonic klasy rugged, teraz masz taką możliwość. Możesz zarejestrować się w społeczności Toughtalk — to Twoje źródło informacji o wszelkich urządzeniach klasy rugged, takich jak:
  • Filmy
  • Analizy przypadków
  • Raporty
  • Recenzje branżowe
  • Kwartalne biuletyny
  • Komunikaty prasowe
  • Zaproszenia na wydarzenia i seminaria internetowe
  • I nowości technologiczne!
Wszystkie te materiały wysyłamy za darmo!
Aby dołączyć do naszej społeczności, wystarczy wypełnić formularz potwierdzający chęć otrzymywania wiadomości od zespołu TOUGHBOOK*. My dopilnujemy, by nie umknęła Ci żadna nowinka, wysyłając interesujące Cię treści, gdy tylko będą dostępne.

Spokojnie — nie zamierzamy Cię nimi bombardować. Będziemy po prostu w stosownych przypadkach regularnie przesyłać interesujące informacje. W każdej chwili możesz oczywiście zrezygnować z subskrypcji
*Uwaga: Uwaga: doceniamy zaufanie okazane nam przez podanie danych kontaktowych i przywiązujemy dużą wagę do ochrony prywatności. Wszystkie przekazywane nam dane osobowe podlegają naszej polityce prywatności.

Panasonic TOUGHBOOK to oddział Panasonic System Communications Company Europe (oddział Panasonic Marketing Europe GmbH).

†Społeczność Toughtalk to Twoje źródło informacji o wszystkich rozwiązaniach klasy rugged. Członkowie społeczności mają dostęp do najnowszych informacji o premierach produktów, filmów wideo, analiz przypadków, raportów, recenzji branżowych, kwartalnych newsletterów, informacji prasowych, zaproszeń na imprezy i seminaria internetowe oraz nowości technologicznych. Wszystkie materiały wysyłamy za darmo!arge!
Wysyłając formularz, dołączasz do społeczności Toughtalk. Dzięki temu będziesz otrzymywać od nas pocztą e-mail, listownie lub telefonicznie informacje o produktach, usługach i innych kwestiach, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować †

Przesyłając ten formularz, zgadzasz się z naszą polityką prywatności*