TOUGHTALK COMMUNITY
Užívejte si nejnovější zprávy a novinky ze světa zařízení TOUGHBOOK – přímo pro vás
Pokud chcete být v kontaktu se společností Panasonic a dostávat informace o odolných zařízeních, nyní máte šanci. Můžete se zaregistrovat a zapojit se do komunity Toughtalk – najdete v ní vše o odolných zařízeních včetně:
  • Videí
  • Případových studií
  • Technických dokumentů
  • Názorů odborníků z oboru
  • Čtvrtletních zpravodajů
  • Tiskových zpráv
  • Pozvánek na webináře a další akce
  • A také nejnovějších informací o technologiích!
To vše ve vaší e-mailové schránce a zcela zdarma!
Abyste se mohli stát součástí naší komunity, stačí pouze vyplnit formulář, ve kterém nám udělíte souhlas s příjmem novinek o zařízeních TOUGHBOOK*. Pak už zajistíme, že vám nikdy nic neunikne, a budeme vám posílat vše, co chcete vědět, jakmile budeme moci.

Nemusíte se bát, že bychom vás zavalili. Budeme vám posílat užitečné informace v době, kdy se hodí. Odběr můžete samozřejmě kdykoli zrušit.
*Poznámka: Ceníme si důvěry, kterou jste nám projevili poskytnutím svých osobních údajů, a zavazujeme se ctít vaše soukromí. Se všemi osobními údaji, které nám poskytnete, bude zacházeno v souladu s našimi pravidly pro ochranu osobních údajů.

Panasonic TOUGHBOOK je obchodní jednotka v rámci Panasonic System Communications Company Europe, která je divizí společnosti Panasonic Marketing Europe GmbH.

† Komunita Toughtalk je vaším zdrojem veškerých potřebných informací. Jako její člen budete moci využívat výhod v podobě nejnovějších informací o uvedení nových produktů na trh, videí, případových studií, technických dokumentů, názorů odborníků z oboru, čtvrtletních zpravodajů, tiskových zpráv, pozvánek na události a webináře a aktualit ze světa technologií. To vše vám budeme zasílat zcela zdarma!
Odesláním tohoto formuláře se zapojujete do komunity Toughtalk, ve které se od nás e-mailem/poštou/telefonicky dozvíte o našich produktech, službách a informacích, které by pro vás podle nás mohly být zajímavé†

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů*